16. ročník celostátního kola soutěže v účetnictví MD – DAL

MD - DAL 2023Vzdělávací středisko Ing. Pavel Štohl, s. r. o., pořádalo tradičně ve Znojmě dne 25. a 26. 1. 2023 finálové kolo soutěže Má dáti dal. Finálového kola soutěže se letos zúčastnilo nejlepších 100 studentů z celé České republiky. Soutěž byla rozdělena do dvou dní. První den soutěže se konala ,,certifikační“ část, kdy studenti účtovali příklady z jednotlivých oblastí, druhý den čekal studenty elektronický znalostní test z účetnictví.

Naši školu reprezentovali dva studenti ze třídy 4B, a to Vojtěch Mikeš, který skončil celkově na vynikajícím 26. místě (účtování zvládl na 95 %) a David Rašek, který obsadil krásné 49. místo (účtování měl na 91,5 %). V týmové soutěži se naše škola umístila na 18. místě z celkových 52 škol. Děkujeme studentům za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

Ing. Petra Sedlářová