Art and Science (26. 06. 2016)

Studenti 3.C se dne 26.6.2016 zúčastnili dalšího ročníku netradiční akce Art and Science, kterou pořádala Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB-TU Ostrava.

Motem této akce bylo navázat na dobu, kdy umění a věda byly nerozlučně spjaty. Tento projekt chtěl ukázat, že toto spojení je stále aktuální.

Studenti se podívali na výsledky a výstupy jednotlivých pracovišť fakulty. Toto všechno se může stát motivací k tomu, aby si vybrali některý z nabízených studijních oborů pro zahájení své kariéry.

Kromě získání nových informací o současných možnostech vědy, technologií a technických řešení se studenti samozřejmě také bavili. V rámci akce byl připraven bohatý program plný zábavy a umění (tvůrčí dílny, horolezecká stěna, nafukovací fotbal, breakdance, vzdušný balet, módní přehlídka, tvorba obrazů a další).

Studenti se zúčastnili řady aktivit (projekty na simulační prostředí, E-sport, hod plátěnými pytlíky na dálku, …) a ochutnali ukázky místních specialit (pokrmy i nápoje).

Mgr. Jana Kondeková