Mládež v akci (14. 03. 2013)

Dne 14. 03. 2013 se třída A4.A zúčastnila programu ve školní aule s názvem „MLÁDEŽ V AKCI“. Z pohledu studentky této třídy se mi přednáška velice líbila, nebyla jako většina ostatních, tudíž převážný monolog ze strany přednášejícího, ale měli jsme možnost zapojit se do diskuze s cizinci, kteří právě díky této organizaci dotované Evropskou Unií měli možnost vycestovat k nám do zahraničí a pracovat zde jako dobrovolníci. Již z toho je patrné, že se přednáška týkala zprostředkování cestování do zahraničí s dobrovolnou činností. Mnoho studentů tato nabídka zaujala, jelikož by jim v případě zájmu byla uhrazena letenka a veškeré výlohy spojené s pobytem. Během přednášky nám byly poskytnuty všechny potřebné informace a myslím, že se najdou mnozí, kteří se zapojí a zkusí to.

Nela Mazochová, A4.A