Světluška 2014

V září jsme přispěli částkou 4 289 Kč na konto charitativní sbírky Světluška, která pomáhá nevidomým a zrakově postiženým. Za naši akademii se do ostravských ulic vydali prodávat sbírkové předměty studentky a studenti A. Poukarová, P. Svobodová, T. Navrátilová, F. Abdulla, S. Vilímová, S. Chmelová, K. Štramberská, M. Lazor, I. Kaspárková, N. Popalová, C. Domingosová, M. Tomanová.

Víte že,

• v Ostravě byl v červenci u obchodního centra Forum Nová Karolina nevšední autobus s KAVÁRNOU POTMĚ, kde jste se mohli nechat obsloužit nevidomými a zakusit svět tmy? Kavárna je jedinečným místem, kde se role vidících a nevidících na chvíli vymění. V zatemněném prostoru, kde si neuvidíte na špičku nosu, se vašima očima stanou nevidomí. Usadí vás ke stolu, obslouží a připraví vám kávu, jakou jste ještě neviděli.
  • Světluška byla na vrcholu K2?

PaedDr. Dagmar Richterová