Maturitní trénink podzim 2020

I když letošní podzim není úplně běžný a výuka se přesunula do online prostředí, na maturity se připravujeme svědomitě a s výhodou můžeme využít i nástroje, které byly v prostředí internetu k dispozici i v předchozích letech. I tento rok mají tedy studenti 3. a 4. ročníků možnost zapojit se do online testování Maturitního tréninku v podzimním termínu.

Organizátorem je SCIO a všechny testy jsou připraveny dle pokynů zadavatele maturity Cermatu.

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Žáci se seznámí s typy jednotlivých úloh, formou a strukturou testu. Výsledky mají k dispozici ihned po testování včetně náhledu vyřešeného testu a postupu správného řešení. U poslechových úloh je uveden i přepis nahrávky.

Testy se týkají maturitních předmětů – češtiny, matematiky, všeobecné angličtiny a angličtiny zaměřené jen na poslechy.

Pokud jste se rozhodli ověřit si své znalosti před maturitou, i za své kolegy Vám přeji hodně znalostí a pochopitelně i trošku štěstí.

Mgr. Jana Kondeková