Knihobraní

Milí studenti,
možná jste si už všimli, že v atriu vedle nápojového automatu přibyla knihovnička.
Nově máte možnost si volně půjčit jakoukoli knihu, prohlédnout, ideálně i přečíst, a pak vrátit zpět do police.
Rovněž budeme rádi za další zajímavé přírůstky, které vám doma přebývají.

Pravidla našeho KNIHOBRANÍ jsou jednoduchá.

1. Knihy v knihovně jsou volně dostupné. Můžete si kteroukoliv z nich půjčit.
  2. Po přečtení knihu vraťte na polici.
  3. Knihy na horní polici jsou díla ze seznamu určeného k maturitě. S ohledem na další studenty vracejte prosím tyto knihy ihned po přečtení. Snažte se nemít tyto knihy dlouho (ideálně jeden měsíc).
  4. Nenechávejte knihy volně položené po atriu nebo po třídách, vracejte je do příslušných polic.
  5. Pokud máte zajímavé knihy, které už doma nechcete, budeme moc rádi, pokud je přinesete a vložíte zde do knihovny.
  6. Učebnice ve spodní polici, které v sobě nemají nálepku KNIHOBRANÍ, si můžete ponechat, pokud o ně máte zájem.
  7. Dále budeme ve spodní polici dávat k dispozici slovníky či pravidla,
    abyste mohli dohledat, co budete potřebovat.
  8. Prosíme všechny, chovejte se ke knihám s úctou, ať vydrží pěkné i pro ostatní zájemce.

Věřím, že oceníte knihy na dosah ruky.
Přeji mnoho příjemných chvil strávených četbou.

Za sekci CJL Mgr. Veronika Piterková