Finanční sbírka SOS Ukrajina

V pátek 18. 3. 2022 byla ukončena finanční sbírka SOS Ukrajina.

Do sbírky se zapojili pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci, do sbírky přispěli i studenti všech tříd a oborů, celkem bylo vybráno 31 149 Kč.

Kontrolu příspěvků provedly Nikol Halotová a Barbora Kopčáková z 2.A, kontrolu celé finanční částky Lucie Tomisová a Šárka Kunčická.

Celková suma 31 149 Kč byla dne 21. 3. 2022 vložena na účet SOS Ukrajina při organizaci Člověk v tísni v pobočce ČSOB v Hollarově ulici.  Doprovod zajistila Ing. Lenka Barczoková, ekonomka a účetní naší školy.

Obrovské poděkování všem, kteří do sbírky přispěli, ať už několika korunami či stokorunami.

Pomoc bude stále potřebná. V atriu najdete i nástěnku  SOLIDARITY s dalšími informacemi o  možné pomoci. Poděkování zde patří Mgr. Michaele Kubáčkové.

Mgr. Jana Kondeková
Fotogalerie:  Kristýna Jelínková, 2.A