15. ročník celostátního kola soutěže v účetnictví MD – DAL

Vzdělávací středisko Ing. Pavel Štohl, s. r. o., pořádalo ve Znojmě dne 22. a 23. 3. 2022 finálové kolo soutěže Má dáti dal. Finálového kola soutěže se zúčastnilo nejlepších 71 studentů z celé České republiky. Soutěž byla rozdělena do dvou dní. První den soutěže se konala ,,certifikační“ část, kdy studenti účtovali příklady z jednotlivých oblastí, druhý den čekal studenty elektronický znalostní test z účetnictví.

Naši školu reprezentovaly dvě studentky ze třídy 4.A, a to Aneta Robenková, která skončila na vynikajícím 27. místě a Marta Vilcseková, která obsadila krásné 29. místo. V týmové soutěži se naše škola umístila na 12. místě z celkových 34 škol. Děkujeme studentkám za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

Ing. Petra Sedlářová

15. ročník celostátního kola soutěže v účetnictví MD - DAL