Valentýnské pozdravy ze školního parlamentu

Studenti si připomínají svátek zamilovaných a svým spolužákům i učitelům posílají pozdravy.

Vážení učitelé, milí spolužáci, máme tu únor a s tím spojený svátek všech zamilovaných Valentýn. Za 1.A bychom chtěli popřát hezké prožití tohoto svátku, ať už s někým nebo sami.  Nezapomeňte třeba koupit nějakou maličkost lidem, na kterých vám záleží. A pokud jste sami, tak nevěste hlavu a pusťte si nějaký film, který máte rádi nebo si poslechněte vašeho oblíbeného interpreta.“

Dobrý a krásný den, chci Vám popřát krásného a zamilovaného Valentýna. Ať už ho oslavujete se svou druhou polovičkou, s někým ze svých blízkých nebo sami. Valentýn je den, kdy si můžete vzpomenout na své drahé blízké a zpříjemnit jim jakoukoliv maličkostí od srdce den a když ho nemáte s kým slavit, tak nezoufejte, někdo se dříve nebo později najde. A nezapomeňte, že mít rád sám sebe je někdy důležitější než si hledat svou vysněnou lásku.“

Vaše 1.A

Zdravíme všechny zamilované, přejeme krásného Valentýna, abyste si ho užili s vaší drahou polovičkou.“

Vaše 1.B

Tak tu máme svátek zamilovaných, všem párům přeji krásného Valentýna a hodně lásky a podpory od druhé polovičky . A ti, co jsou single, tak nezoufejte určitě se někdo objeví. Třeba toho pravého/pravou potkáte zrovna v tento den.“

S pozdravem 1.C

1. ročníky

Jeden z nejvíce slavených svátků na světě je právě Valentýn, avšak ne každý ho slaví. Lidi, co mají svoji polovičku, si určitě vymění své romantické dárky mezi sebou, ale pak jsme tu my,  ti „singl“.  Pokud jste na tento svátek sami, tak to neznamená, že si nemůžete koupit drahou bonboniéru a pěknou kytku. Sladkost si vychutnáte u nějaké romantické komedie a k rostlině si můžete přivonět před tím, než půjdete spát, abyste se nabažili romantické atmosféry, než tady za rok přijde opět zase další valentýn.

Singl nebo ne, snad si tento den v roce užijete naplno co to jde, ať už s romantikou nebo bez. Přejeme vám krásný svátek.“

Vaše 2.A

Celá 2.B Vám přeje pěkného Valentýna ať už s drahou polovičkou, nebo s přáteli. Podívejte se třeba na nějaký film a kupte si čokoládu.“

Vaše 2.B

V úterý 14. 2. bude svátek svatého Valentýna, přejeme vám, ať máte někoho po svém boku, pokud nemáte, tak snad vám bude stačit nějaký každoroční film.“

Vaše 2.C

Milí studenti a učitelé,

Za třídu 3.A bychom vám chtěli popřát krásný valentýn.

Valentýn je den zamilovaných, ale to neznamená, že musíte mít někoho, s kým ho strávíte, můžete si ho klidně užít i sami se sebou. Protože i sebeláska je krásná věc. Na závěr jen krátká báseň:

Valentýn je lásky čas
Který k sobě svede každého z nás
Usmívej se a rozdávej radost
To že nemáš drahou polovičku není žádná starost

Tento den není jen o lásce
Vyznej city té tvojí tajné krásce
City nemusí vyjadřovat pouze na Valentýna
V dnešní den potěší každou i jen květina

Všichni se mějme rádi
Stále jsme přeci mladí
Užijte si krásný den
Vemte svou milou konečně ven“

Na lásce je nejkrásnější to, že ji nikdo nedokáže vysvětlit, ale přece ji každý tak nádherně chápe.“

„Toto jednou řekl Francis Bacon. Tímto bychom vám chtěli popřát krásného Valentýna, všem párům ať tento den oslaví se svou láskou. Avšak pro ty, co ale ještě neměli takové štěstí, nezoufejte určitě vás Amor také brzo navštíví.“

Přeje vaše 3.A

Chtěl bych popřát za celou třídu 3.A šťastného a krásného Valentýna, ať ho strávíte se svou druhou polovičkou a ti, co nemohou, tak nezoufejte ono to někdy vyjde.“

„Blíží se svátek svatého Valentýna, přeji vám tedy mnoho krásných okamžiků a jeho příjemné prožití ať už s partnerem, nebo s rodinou.“

Vaše 3.B

Zanedlouho je tady Valentýn, svátek zamilovaných, který i tento rok připadá na 14. února. Je to den, kdy si zamilované páry dávají mezi sebou kytice a čokolády, ale není to jenom o darech, ale hlavně o lásce k druhému člověku.

Tímto bych chtěl za celou 3.C všem popřát pohodové prožití tohoto svátku. “

„Valentýn neboli svátek lásky nám každý rok připadá na 14. února. Chtěl bych všem popřát, aby si tento ten užili nehledě na to, pokud jsou sami či nikoli.“

Vaše 3.C

„Vážení rodiče, učitelé, žáci,

Blíží se Valentýn, svátek zamilovaných a vy snad budete sdílet tento den se svojí drahou polovičkou. Pokud Vám ale absence takové osoby působí vrásky, nezoufejte. Jako Češi máme přece 1. Máj a do té doby se určitě někdo objeví.

Přeji vám proto jménem 4.A mnoho lásky a krásných zamilovaných okamžiků nejen na Valentýna.

Opět zde máme svátek všech zamilovaných, svatého Valentýna. I přesto, že tento svátek vznikl pravděpodobně již ve starověkém Římě, jeho určitá podoba přetrvává dodnes. V tento den by si spřízněné duše měly připomenout a oslavit své štěstí, svou lásku. Samozřejmě i ti, jenž stále čekají, zoufat nemusejí a mohou tento den využít k seznámení se s dalšími osobami, třeba i tímto gestem bude čekání u konce…

Přejeme všem krásný svátek zamilovaných. Vaše 4.C

„Přichází Valentýn a s ním doba míru a lásky. Udělejte si na sebe a své
nejbližší čas. Užijte si příjemný den se svými milovanými a ať Vás nic