OKRESNÍ KOLO VE ŠPLHU

Dne 2. 3. 2023 naše škola uspořádala okresní kolo ve šplhu dívek i chlapců pro všechny ostravské střední školy. Zúčastnilo se 8 škol a celkem 15 týmů.

Všichni soutěžící měli absolvovat 3 kola podle pravidel šplhu, dívky na tyči a chlapci na laně bez přírazu ze sedu. Hodnotil se součet dvou nejlepších časů jednotlivců a následně pak 3 nejlepší součty v družstvu.

Výsledky:

Dívky družstva:
1. místo – SŠ Příčná
2. místo – SZŠ Age
.3 místo – OA Mariánské Hory

Naše družstvo dívek ve složení  A. Trojková, D. Bazsová, P. Vojtková (2. A) a M. Veselská (2.B)  obsadilo 5. místo, v jednotlivcích se na krásném 2. místě umístila Daniela Bazsová.

Chlapci družstva:
1. místo – SPŠ Zengrova
2. místo – SPŠEI Kratochvílova
3. místo – OA Mariánské Hory

Dva týmy chlapců ve složení J. Šindler (4. B), J. Mráz a T. Kubánek (4. C), J. Gawelczyk a L. Adámek (3. B), F. Pavelek a R. Ničman (2. C), E. Bárta (1. B) se v početné a silné konkurenci umístily na 5. a 8. místě. V jednotlivcích byl nejlepší Josef Mráz, který se svým časem mezi všemi soutěžícími zvítězil!

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Mgr. J. Dorotíková, Mgr. K. Kofránková