No Backpack Day

V rámci posledního zvonění třídy 4.B proběhla i soutěž No Backpack Day.

Studenti 1.-3. ročníků se mohli aktivně zúčastnit a přinést knihy, sešity a další pomůcky v čemkoli, ne v batohu.

Do aktivity se zapojili pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci.

Komise ve složení studentek 4.B Michaely Kubicové, Anety Popalové a Heleny Zlatníkové vyhlašuje výsledky:

1. místo Nguyen Quynh Anh, 1.B a Ricepack
  2. místo Lichý Lukáš,2.C a vozidlo poháněné mobilem
  3. místo Ožana Marek, 3.A a barel s pítkem

Na 4. místě se umístili následující studenti – podle tříd: Aujezdská Karolína z 1.A a přilba na motorku, Hlavatý Patrik z 1.A a šuplík, Juráčková Eliška z 1.A a kyblík , Tomančáková Aneta z 1.A a autíčko, Bazsová Daniela z 2.A a sud na vodu, Bortolotti Natálie z 2.A a dětský kočárek, Žáková Tereza z 2.A a obal na kytaru, Hrubý Filip z 2.C a síť na ryby, Černíková Alena z 3.A a síť na ryby, Kreissová Kateřina z 3.A a hrnec, Matuštíková Vendula z 3.A a kufřík.

V kategorii učitel, nepedagogický pracovník:

1. místo  Mgr. Miroslava Doleželová a deštník
  2. místo Mgr. Jana Kondeková a kočičí toaleta
  3. místo Šárka Kunčická a Lidl box

Odměny poskytla 4.B.

Poděkování všem účastníkům, kteří neváhali a do soutěže se zapojili, i s různými druhy košíků, krabic, …

Odměny tradičně poskytlo SRPOA.

Vyhodnocení proběhlo ve čtvrtek 4. 5. 2023 v 9.40 v ředitelně.

Michaela Kubicová, Aneta Popalová, Helena Zlatníková.
Fotogalerie: Michaela Kubicová, 4.B