Školní kolo konverzační soutěže 2023

Dne 19.12.2023 se na naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Účastnilo se 8 studentů 1.-3. ročníků s velmi dobrou znalostí angličtiny i s výbornými vyjadřovacími schopnostmi. Součástí soutěže bylo poslechové cvičení, samostatný ústní projev a dialog ve dvojicích.

Studenti, kteří zkoušeli své štěstí už po několikáté se shodli na tom, že konkurence je rok od roku větší a znalosti anglického jazyka některých našich studentů jsou opravdu výjimečné. Student, který se umístil na prvním místě bude naši školu reprezentovat na jaře příštího roku v okresním, resp. krajském kole ve středisku volného času v centru Ostravy.

Všem moc děkujeme za účast a výhercům moc gratulujeme.

1.místo – Dominik Dvorský, 3.C

2.místo – Kryštof Kočí, 3.A

3.místo – Daniel Bočinský, 2.C

Za PK cizích jazyků