TURNAJ VÍTĚZŮ VE VOLEJBALE

Dne 22. 2. 2024 se na naší škole uskutečnilo školní finále volejbalového turnaje vítězných tříd v ročníku, kdy hrála smíšená družstva chlapců a dívek podle pravidel volejbalu.

K zápasům nastoupily týmy tříd 1. C, 2. A, 3. C a 4.A.

Hrálo se vždy na 2 vítězné sety a často docházelo při vyrovnaných zápasech na třísetové bitvy. Bylo se na co dívat, protože o zajímavé souboje za napínavé atmosféry nebyla nouze.

Kvalitní zápas předvedla družstva 1. C a 3. C, která hrála v plném počtu hráčů a ve hře se neztratil ani tým 4. A, který jako jediný měl v družstvu děvčata a statečně vzdoroval všem soupeřům.

Nakonec vítězství po dlouhých letech nadvlády vyšších ročníků uhájilo družstvo 1. C před týmem 3. C. Vítězné týmy dostaly diplomy, věcné ceny a všichni hráči sladkou odměnu.

Výsledky:

1.místo – 1. C – Hruška J., Hruška F., Střílka F., Šlof F., Fabisz m., Prášek M.
2.místo – 3. C – Ničman R., Schrom R., Honus M., Samek d., Lichý L. Kotala Š.
3.místo – 2. A – Koryčan M., Richter M., Rybárik D., Blaheta T.
4.místo – 4. A – Kreissová K., Matuštíková V., Sobková T., Mozdřenová A., Ožana M.

Všem hráčům děkujeme za kvalitní výkony a vítězům blahopřejeme!

J. Dorotíková, K. Kofránková