Jagello 2000 a bezpečnost s komunikací, květen 2024

V pondělí 5. května se studenti tříd 2.A a 2.C v rámci ZSV zúčastnili besedy s Mgr. Slavomirou Ficeriovou, která má  v Jagellu 2000 na starosti komunikaci a sociální sítě.

Paní magistra představila studentům Jagello 2000. Tento spolek je hlavním českým subjektem veřejné diplomacie v oblasti bezpečnostní politiky a členství České republiky v NATO.

Připomněla spojení mezi Jagello 2000 a Dny NATO, od roku 2009 je Jagello 2000 hlavní organizátor Dnů NATO, mezi Jagello 2000 a Informačním centrem NATO.

Zdůraznila význam národní konference „Naše bezpečnost není samozřejmost“, která se uskutečnila v roce 2014 při příležitosti 15. výročí vstupu ČR do NATO.

Ve druhé části popovídala o své práci, ve které má na starosti komunikaci a sociální sítě, o svém studiu, pracovních aktivitách, zdůraznila nutnost angličtiny ve své profesi. Na začátku hodně informací, ke konci hodně zkušeností.

Mgr. Jana Kondeková a studenti 2.A a 2.C
Fotogalerie Lucie Pannová 2.A