Drinks, life, emotion (16. 11. 2010)

Junior Achievment, o. p. s., Kofola, a. s. a Vysoká škola báňská, Ekonomická fakulta uspořádaly 16. 11. 2010 soutěž „Drinks, life, emotion“.

Této akce se zúčastnili naši studenti ze třídy L3.B – Veronika Blokešová, Karel Bažan, Matěj Hruška, Radek Chmela a ze třídy I2 Petr Konečný. Spolu s jinými studenty z různých typů škol celé republiky si vyzkoušeli práci v týmu, komunikaci, prezentaci a obhajobu svého nápadu – vytvoření nového výrobku pro firmu Kofola, a. s. a jeho marketingové zajištění. Nejúspěšnější byl tým, ve kterém naši školu reprezentoval Karel Bažan.

Ten úspěšně prošel pohovorem z angličtiny a byl vybrán, aby reprezentoval Českou republiku na evropském finále soutěže „Creativity and Innovation Challenge, která se uskuteční v květnu 2011 v Bruselu.

Studentům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Ing. Miroslava Bukovská

Článek v sekci „O nás v médiích“