Kabaret Evropy (31. 03. 2011)

Studetská soutěž o výlet do Bruselu

Regionální rada Moravskoslezsko pořádala dne 31. 03. 2011 v Divadle loutek v Ostravě soutěž pro studenty SŠ v Moravskoslezském kraji, soutěž pod názvem KABARET EVROPY.
Každá škola svým uměleckým vystoupením představila jednu ze zemí Evropské unie.

I naše škola se této akce zúčastnila. Deset děvčat si ve svém volném čase připravilo hudebně-taneční pořad pod názvem „Můj rodný jazyk není jenom čeština“, ve kterém představily publiku Spolkovou republiku Německo.
Naším pořadem provázela studentka třídy A3.A Karolína Vilímová, která se v Německu narodila a mnoho let žila.

Tvoření prezentací i kulis a následné vystoupení na pódiu v divadle bylo pro studentky velmi dobrou zkušeností.

Účinkující studentky:

• A3.A Karolína Vilímová
  • L3.B Natálie Juráková, Nikola Kohútková, Lucie Pecová, Nikola Rajská, Eva Urubová, Silvie Vavrová, Nikola Rajská
  • L2 Kateřina Bucková, Jesika Havrlantová

Mgr. Michaela Kubáčková