Art&Science

Dne 5. září 2024 pořádala VŠB – Technická univerzita Ostrava úspěšnou akci Art&Science. Dopolední program nabídl žákům jedinečnou příležitost rozšířit si své znalosti v oblasti vzdělání, vědy a výzkumu. Akci navštívili naši studenti oboru Informační technologie. Žáci 2.C, 3.C a 4.C měli možnost zúčastnit se řady ukázek, pokusů, workshopů, které jim poskytly hlubší vhled do moderních technologií a inovací z různých oblastí. Akce byla přínosná nejen pro odborný rozvoj, ale také jako motivace pro budoucí vzdělávání a kariéru žáků. Výzkumná a vědecká pracoviště VŠB-Technické univerzity Ostrava vytvořila inspirativní prostředí na podporu technického, přírodovědného a ekonomického rozvoje široké veřejnosti.

Mgr. Monika Chvostková