Den otevřených dveří Centra zákaznických služeb GE Money Bank (20. 03. 2013)

Dne 20. 03. 2013 se studenti čtvrtých ročníků zúčastnili Dne otevřených dveří Centra zákaznických služeb GE Money Bank, a.s. v Ostravě – Hrabové.
Centrum zákaznických služeb v Ostravě-Hrabové v současné době zaměstnává téměř 700 zaměstnanců na telefonických a administrativních pozicích. Tímto se řadí mezi přední zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji.

Studenti měli jedinečnou možnost zblízka si prohlédnout budovu i zázemí zákaznického centra, získat představu jaké procesy v bance fungují a navíc se mohli dle svého zájmu zúčastnit některého ze série zajímavých workshopů a přednášek vedených zkušenými odborníky.

Naši studenti projevili zájem o tyto přednášky a workshopy:

• Budova zákaznického centra, prohlídka budovy.
  • Pravdy a mýty o roli manažera – diskuze s manažery GE Money, co se skrývá za jejich rolí.
  • Jak uspět u výběrového řízení – Co vše je důležité pro úspěch na výběrovém řízení? Jaké jsou nejčastější chyby uchazečů o práci? To vše a mnohem více se dozvěděli z úst té nejpovolanější – Manažerky Lidských zdrojů GE Money Bank, a. s.
  • Vyjednávání – Schází vám na schůzce někdy správné argumenty? Máte pocit, že má druhá strana převahu při vyjednávání a vy s tím nemůžete nebo neumíte nic udělat? Chcete vědět, jak být při vyjednávání dohod úspěšní?
  • Současné ekonomické trendy – ekonomika očima hlavního analytika GE.

U studentů se tato akce setkala s velkým zájmem a rovněž hodnocení celé akce bylo z jejich strany velmi pozitivní.

Pár řádků o této akci očima studentky 4. ročníku, která se jí zúčastnila:

„Dne 20. 03. 2013 jsme navštívili GE MONEY BANK v Ostravě. Přednášky mě jako studentku velmi zaujaly a tato akce mi umožnila poznat fungování banky, jak ji zákazník nezná.
Do přednášek jsme byli aktivně zapojeni různými dotazy a bylo nám umožněno získat spoustu informací od pracovníků z praxe. Pracovníci GE MONEY BANK byli velice milí a shovívaví. Pokud budu mít v budoucnu příležitost, ráda bych opět takové akce znovu zúčastnila. V závěru nám byla nabídnuta volná pracovní místa. Velmi se mi na této přednášce líbilo.”

Ing. Helena Svršková