Esport liga středních škol

V dubnu a v květnu 2022 se náš školní tým zúčastnil Esport ligy středních škol (ELSŠ) ve hře League of Legends, kde proti sobě soutěží týmy středních škol z Česka a Slovenska v pětičlenné sestavě.

Naši školu reprezentovali studenti Jakub Slazyk, Dominik Dvorský, Sebastián Cigánek (1.C), Jakub Kusyn a Marek Ožana (2.A).
Výsledkem našeho školního týmu je 6. místo ve skupině G, z počtu 8 týmů ve skupině.
Z celkového počtu přihlášených 62 škol jsme se umístili na děleném 41. místě.
Hry našeho týmu byly vyrovnané, ale bohužel jsme nestačili na více ostřílené týmy, které v soutěži hrály prostě lépe. Doufám, že se naše škola zúčastní ligy i v dalším školním roce a věřím, že získáme lepší umístění s našimi letošními zkušenostmi.

Odměny – dárkové karty v hodnotě 100 Kč do Kauflandu – opět poskytlo SRPOA. Velké poděkování.

Jakub Slazyk, 1.C

Fotogalerie: Lucie Tomisová

Esport liga středních školEsport liga středních škol