Exkurze v Komerční bance (únor 2010)

V únoru roku 2010 druhé ročníky navštívily KB, a.s. Studenti si zde doplnili informace ohledně zhodnocování peněz a dále informace o různých bankovních produktech přímo „z první ruky“, což se jim nesmírně hodilo k učivu.

A pokud například řešíte dilema, jaký studentský účet si zvolit, aby vaše penízky byly v teple a bezpečí, návštěva KB vám hned v prvních minutách poskytne odpověď. A tou je Gaudeamus, zvýhodněný účet pro studenty, jehož vedení je v prvním roce zcela zdarma. A kdo by to takovou službu nestál?

Paní ředitelka, která nás KB provázela, byla velice milá, ale nedala nám nic jen tak lehce. Malinko nám kápl pot v soutěži, kde jsme odpovídali na otázky. Byl to takový test pozornosti, za který jsme dostali hodnotné dárky. A závěrem naší exkurze jsme ještě získali sladkou odměnu.

Mimochodem, práce v KB je ideální pro studenty OA, takže až budete stát před rozhodnutím jít či nejít na tuto exkurzi – měli byste mít v tomto jasno.

Studentka OA