Fyzikální vycházky

Postřehy našich žáků 1.A, 1.B, 1.C, 2.C.

„Včerejší vycházka za slunečného počasí mi zlepšila náladu. Cvičení z fyziky během procházky se mi líbilo, tato metoda byla originální a podle mě pobavila většinu spolužáků.“

„Procházka se mi líbila, protože se lišila od klasické hodiny fyziky, byla to příjemná změna.“

„Na výletě se mi líbila struktura zkoušení a pohodová cesta.“

„Procházka byla osvěžující. Přivítali jsme něco nového. Líbilo se nám zkoumání okolí a jeho okolí.“

„Mluvili jsme o tlaku, cirkulaci vzduchu, fotosyntéze, gravitaci, teplotě, odrazu a lomu, mechanickém a elektromagnetickém vlnění. Samotného mě překvapilo, že mi vůbec na chvíli nevadilo, bavit se o fyzikálních pojmech.“

„Nejlepší výlet za 2 roky, co jsem na této škole. Cestou jsme probírali fyzikální jevy, které jsme kolem sebe viděli. Užili jsme si to.“

„Skvěle předvedený pejsek v podání Jakuba. Také s fyzikou může být sranda.“

„Vycházka se mi líbila, přišlo mi to lepší, než pořád sedět v lavici. Přijde mi, že se tak lépe učí.“

„Nejvíc mě zaujal pokus se stlačeným vzduchem v botě.“

„Venek jsme si užili, protože je s paní učitelkou sranda.“

„Příjemný způsob, jak si zopakovat i učivo. Vidíme fyzikální zákony všude kolem nás.“

„McDonald’s  – naše vysněná zastávka. Budete se všichni divit, ale i tam je fyzika.“

„Uff, možná z první hodiny fyziky nedostanu pětku.“

Postřehy sepsala: Mgr. Monika Chvostková – vyučující fyziky