Letní pozdravy ze školního parlamentu

Prázdniny se nezadržitelně blíží, členové školního parlamentu se pro tento netypický školní rok loučí a posílají své pozdravy.

1. ročníky

Chtěl bych všem popřát krásné a slunné léto. Ať si odpočinou od školy přes prázdniny a načerpají nové síly a příští rok. Přeji vám, abyste přežily prázdniny v pořádku a obešli se bez nějakých zlomenin.

Přejeme hodně štěstí absolventům na jejich nastávající cestě životem a na závěr všem žákům i učitelům pohodové léto. Hlavně abychom se po prázdninách všichni ve zdraví v září zase sešli.

Milí žáci, kamarádi a učitelé,
k nastávajícím prázdninám vám přeji, abyste si je užili, jak nejlépe můžete, hlavně ve zdraví a v pohodě. Někteří budete cestovat, jiní si budou užívat přírodu České republiky. Někteří budou doma, půjdou k vodě, na koupaliště, projet se na kole nebo zaběhat si.

Žáci a učitelé, vše si zasloužíte po osmi měsíční distanční výuce, která byla náročná.

Všem přeji pěkné prázdniny, prožijte prázdninové lásky, užijte si táborů a odpočinku, který prázdniny nabízejí.
Život se vrací do starých kolejí, budou uskutečněny festivaly, otevřena kina a vše, co souvisí s kulturou. Přeji všem, abychom se setkali 1. září 2021 zpátky ve školních lavicích ve zdraví, s dobrou náladou a nezapomenutelnými zážitky z prázdnin.

Mým přáním je pro všechny, abychom neprožívali stejný podzim s covidem jako byl minulý.

Prázdniny se nám už nezadržitelně blíží, chtěl bych teda popřát všem učitelům, zaměstnancům školy a studentům krásné prožití prázdnin a věřím, že se 1. září zase všichni ve škole sejdeme.  Načerpejte síly a energii do nového školního roku.

2. ročníky

Vážení rodiče, učitelé, žáci. Další školní rok se chýlí ke konci, a proto bychom se s vámi chtěli na následující 2 měsíce rozloučit. Byl to náročný rok, ale každý z nás se s tím zvládl popasovat, nyní jsme připraveni na dvouměsíční odpočinek. Pevně věříme, že další školní rok se ponese výhradně v prezenčním duchu a budeme se každodenně vídat na chodbách.
Krásné prožití letních prázdnin vám přejeme.“

„Přejeme všem příjemné prožití letních prázdnin, bez jakýchkoliv potíží a těšíme se na příští rok, snad už celý v lavicích.“

„Myslím, že se všichni můžeme shodnout na tom, že uplynulý školní rok nebyl tak úplně podle našich představ. Sám za sebe mohu říct, že pro mne to byl jeden z nejhorších vůbec. Momentálně nás čekají 2 měsíce odpočinku. Dle mého názoru jsme měli odpočinku až dost.  Neřekl bych ani, že to budou prázdniny studentů, ale především prázdniny učitelů, protože si toho protrpěli, řekl bych víc než studenti. Doufám, že si všichni učitelé a studenti prázdniny užijí a znovu se spolu potkáme v září. Přeji za celou naši třídu klidné  a hlavně bezproblémové prožití letních prázdnin.“

3. ročníky

Letošní školní rok byl zvláštní, proto přeji všem to nejkrásnější léto. Podnikněte nějaký super výlet, jeďte na dovolenou, jděte na nějakou akci nebo klidně i na brigádu. Prostě si to léto užijte na 100 %, ale nezapomeňte na sebe dávat pozor! Toto léto patří všem, co museli být celý rok zavření doma.

Všem zaměstnancům, studentům školy i jejich rodičům přejeme pohodové prázdniny, hodně sluníčka, teplou vodu u moře či na koupališti, málo deště, hodně zážitků, málo nudy, hodně poznání, málo problémů, hodně nových kamarádů, … prostě prázdniny takové, jak mají být.

Přejeme všem krásné prázdniny, spoustu nových zážitků a v příštím školním roce se doufám sejdeme bez komplikací a bude vše jako dřív.“

Vážení učitelé a milí studenti,
školní rok už je skoro u konce a za celou naši třídu všem přejeme krásné prázdniny. Doufáme, že příští školní rok bude o něco lepší a budeme mít spoustu nových zážitku a nových zkušeností.“

Za školní parlament: Marek O., Melanie, Pepa, Jakub, Elen, Radek, Klára, Kateřina, Adéla, Vojtěch a Marek Z.