Májové poetické odpoledne

Dne 07. 05. 2014 studenti naší školy ve spolupráci s Knihovnou města Ostravy na Vietnamské ulici zorganizovali májové poetické odpoledne, které nazvali „čtení z tvorby studentů”. Pod vedením paní profesorky B. Grebíkové se do programu aktivně zapojilo pět studentů 1.- 3. ročníků. Mezi hosty se objevili nejen čtenáři knihovny, ale i pedagogové obchodní akademie včetně paní ředitelky. Ohlas na tuto akci byl velmi příznivý a my máme radost z toho, že všechny přítomné četba pobavila a potěšila. Program osvěžila dlouholetá čtenářka knihovny paní Brázdová, která při této příležitosti citovala verše své vnučky, v nichž jí vyjádřila svůj obdiv a lásku. Příjemným zpestřením bylo i vystoupení pana Šťastného, který hrou na kytaru vnesl všem přítomným pohodu a úsměv na tváři. Máme radost z toho, že jsme se mohli na veřejnosti představit i tímto způsobem. Snad se z této aktivity stane tradice a setkáme se znovu v příštím školním roce.

Mgr. Bronislava Grebíková