Marlenka

Milí čtenáři,

rádi bychom se s vámi podělili o zážitky z naší exkurze do společnosti MARLENKA, která proběhla 26. června 2024. Studenti ze tříd 3. A a 3. B měli možnost nahlédnout do zákulisí výroby medových dortů, a věřte nám, bylo to sladké překvapení!

Naše dobrodružství začalo uvítáním v moderním areálu firmy MARLENKA, která se pyšní dynamickým rozvojem a úspěšným exportem svých lahodných výrobků do celého světa. Studenti se s nadšením vrhli do prohlídky, která jim umožnila sledovat plně automatizovanou výrobu dortů. Bylo fascinující vidět, jak se jednotlivé suroviny mění na lahodné dorty, a to vše za pomoci nejmodernějších technologií. A co teprve ta vůně, která se linula celým výrobním závodem!

Součástí exkurze byla samozřejmě i ochutnávka, která byla vrcholem celé exkurze. Studenti měli možnost ochutnat různé druhy medových dortů a dezertů, a tak si každý našel svého favorita. Bylo krásné vidět, jak si všichni pochutnávají a sdílejí své dojmy.

Celá prohlídka byla nejen poučná, ale i velmi zábavná. Naši studenti si odnesli nejen spoustu nových poznatků o výrobě sladkostí, ale také nezapomenutelné zážitky.

Děkujeme společnosti MARLENKA za skvělou exkurzi a těšíme se na další dobrodružství!

DortS pozdravem,

Vaše 3. A a 3. B