MOCK Exams

I před prázdninami 13 studentů 2.-3. ročníků využilo nabídky jazykové školy Cloverleaf a ve středu 21. 6. 2023 se podrobilo zkouškám nanečisto, které slouží k ověření znalostí pro ostrou zkoušku vedoucí ke Cambridge certifikátům.

Všechny 4 části: Reading, Listening, Speaking a Use of English proběhy opět v pořádku.

Někteří studenti se zkoušky v letošním roce zúčastnili už podruhé, snažili se vychytat mírné nedostatky z minulého pokusu.

Písemnou část měla na starosti Ing Barbora Burkovičová spolu s p. Janem Hoferkem.  Ústní zkoušení bylo v režii paní Evy Lomičové, Cambridge examinátorky.

Výsledky studenti dostanou do 2 týdnů.

Pohled studentů: „Zkouška proběhla bez problému. Ze své zkušenosti musím říct, že tyto testy nebyly obzvlášť těžké. Nejtěžší mi přišel test ze psaní, protože má nejtěžší podmínky na splnění. Reading a Listening byly v celku jednoduché.“ Kryštof