Obchodní akademie Ostrava-Poruba POHODOVOU ŠKOLOU

S novým školním rokem 2022/23 naše škola vstoupila do projektu POHODOVÁ ŠKOLA. Jde o program dlouhodobé spolupráce středních, vyšších a vysokých škol se společností STORMWARE s.r.o., výrobcem ekonomického systému POHODA.

Cílem zapojení do projektu POHODOVÁ ŠKOLA je zdokonalení výuky účetnictví v jednom z nejrozšířenějších ekonomických systémů na našem trhu, které povede k posílení kvalifikace studentů v úrovni praktických dovedností při vedení účetnictví a daňové evidence.

Mezi klíčové výhody projektu patří realizace odborných testů a udílení certifikací studentům a pedagogům, kteří projeví zájem o doložení svých praktických dovedností při práci v účetním systému POHODA, a to formou hodnověrného osvědčení přímo od výrobce programu.

Podmínky certifikace si můžete prohlédnout zde:

Věříme, že práce v novém ekonomickém systému bude pro studenty skutečně pohoda a nasměřuje je k profesi, která pro ně nebude nuda.

çp class=“TextRight“>Ing. Yvona Fidzinská