Přání maturantům, duben 2024

Studenti 1.-3. ročníků přejí našim maturantům hodně štěstí.

1. ročníky
„Milí čtvrťáci,
celá 1.A vám přeje hodně štěstí u nadcházejících maturit. Sice jsme se s mnohýma neseznámili, ale i přesto vám držíme palce.
Snad jste si poslední rok na střední škole užili a snad si ještě užijete další roky, ať už na vysoké škole, nebo v práci.
Doufáme, že se ještě někdy uvidíme a děkujeme za vaší práci a pomoc.

Pevné nervy, úspěšné maturity a hodně štěstí přeje vaše 1.A“

„Milí studenti a milé studentky 4. ročníků,
za třídu 1.B bychom Vám chtěli popřát hodně štěstí a úspěchů při plnění maturitních zkoušek. Budeme Vám držet palce a doufat, že se vše, i když to nebude snadné, vydaří podle Vašich představ.
Vaše 1.B“

„Přejeme všem, kteří se chystají na maturitu, hodně štěstí a úspěchů. Ať se vám daří ve zkouškách a ať dosáhnete vynikajících výsledků. Držíme vám palce a věříme, že svoje znalosti a dovednosti ukážete naplno. Vaše 1.C.“

2. ročníky
„Za 2.A bych chtěl popřát všem čtvrťákům hodně štěstí při maturitě, a hlavně ať se nestresuji, jak se říká, když nejde o život, nejde o nic. Věřím, že to všichni zvládnou levou zadní. „
„Přejeme všem 4. ročníkům hooodně štěstí a co největší úspěšnost k následujícím maturitám a přijímacím zkouškám na VŠ. Držíme Vám palce. Vaše 2.A.“
„Přejeme všem maturantům hodně štěstí. Ano, je to těžké, ale všichni to zvládnete. Nejste první ani poslední, kteří maturujete. Nás to za dva roky čeká také. Vezměte si s sebou něco pro štěstí a uvidíte, že to klapne. Budeme vám držet palce. Vaše 2.B“
„Milí čtvrťáci, mrknutím oka jste projeli tři ročníky, až to připadá nereálné, za chvíli budete žít plnohodnotný život. V tuto chvíli vám zbývá už jen překročit ty poslední týdny na této škole a v tomto ročníku, ať už to dopadne jakkoliv, nepřestávejte se snažit. Držíme vám palce, zvládnete to! Vaše 2.C“

3.ročníky
„Přibližuje se konec roku, což znamená pro čtvrté ročníky, že maturitní zkouška je blíž a blíž. Ovšem maturita je jedna z nejtěžších zkoušek, co kdy podstoupí, avšak zkoušky ohněm se nemusí bát. Dostatečná připravenost nebo pro některé štěstí pomůže zdolat každou překážku.
Naše třída Vám přeje úspěšné složení maturitní zkoušky a nervy z oceli. Vaše 3.A“
„Přejeme všem maturantům hodně štěstí k maturitám. Přejeme vám pevné nervy, šťastnou ruku při vybírání otázek a ať se vám všechno vydaří podle vašich představ. Vaše 3.B.“
„Radostné časy snad brzo začnou, ale aktuálně nastává čas vyúčtování čtyřročního každodenního snažení, kterým jste museli projít, abyste se sem dostali. Přejeme vám hodně zdaru a štěstí k maturitám. GLHF za 3.C“

Za školní parlament: Eliška, Sofie, Patrik, Daniel, Lucie P., Jakub, Hanka, Lucie F., Kryštof, Adéla