Pre-testing Cambridge Exams

Studenti 3. a 4. ročníků se zúčastnili březnového pre-testingu Cambridských zkoušek, realizovaného Britským centrem KMO ve spolupráci s Cambridge University. Ověřili si svou znalost angličtiny na úrovních A2, B1 a B2.

Písemné pre-testy proběhly v pondělí 14. 03. 2016 na učebnách 14 a 15. Průvodcem testování byl Daniel Jeleń , pracovník ostravské pobočky British Council a Centre Exams Manager, který studenty krátce seznámil s podstatou Cambridge Exams a věnoval se jim po celou dobu testování od 8.00 do 12.50.

Součástí testů na jednotlivých úrovních A2-B2 (KET, PET, FCE) byly oddíly Reading Comprehension, Writing, Listening a Use of English.

Každý student obdrží výsledky svých testů z Cambridge prostřednictvím ostravské Britské rady.

Pokud uvažujete o složení mezinárodní zkoušky, čtěte i dále.

Pre-testy připravuje Cambridge English za účelem pomoci studentům při přípravě, učitelům při výuce.

Cambridge English pak výsledky těchto testů využívá při konsolidaci cambridgeských zkoušek. Tyto testy jsou zdarma.

Co je přínosem?

Pre-testing je skvělá šance pro studenty zkusit si cambridgeskou zkoušku, aniž by riskovali ztrátu registračního poplatku. Každý student obdrží z Cambridge výsledky 3 až 4 týdny po pre-testu.

Pre-testing je také pro Cambridge English důležitou součástí sestavování zkouškových testů. A z toho důvodu mají kandidáti tak výjimečnou možnost dostat výsledky bez placení.

Pokud také uvažujeme o pre-testingu, nezapomeňte se zaregistrovat na správný stupeň pre-testu co nejdříve! K dispozici je vždy pouze omezený počet míst.

Nejbližší termín bude duben 2016.

Pokud máte zájem,více info na: britske.centrum@kmo.cz.

Mgr. Jana Kondeková