Přednáška VŠB – Technické univerzity Ostrava, Hornicko-geologické fakulty – 2017

Dne 27. 2. 2014 žáci tříd 4. A a 4. B se zúčastnili přednášky, kterou si pro studenty připravili vyučující VŠB – Technické univerzity Ostrava, Hornicko-geologické fakulty.

Tuto přednášku vedla Doc. Ing. Šárka Vilamová, Ph.D. – vedoucí Institutu ekonomiky a systémů řízení.

Přednáška měla dvě části.
V první části, bylo žákům prezentováno téma: Řízení vlastních finančních toků. Cílem této přednášky bylo zpracování osobního finančního rozpočtu.
Ve druhé části byl žákům představen Institut ekonomiky a systémů řízení, byly prezentovány možnostmi studia na této fakultě po ukončení obchodní akademie.

Studentům se přednáška líbila a určitě byla přínosem v jejich finančním a studijním rozhledu.

Zpracovala:
Ing. Svršková Helena