Silový víceboj – okresní kolo soutěže středních škol

Naše škola se dne 16. 2. 2023 zúčastnila okresního kola v silovém víceboji SŠ, které pořádala OA Mariánské Hory. Soutěžila čtyřčlenná družstva chlapců a dívek v různých disciplínách, počítaly se výkony 3 nejlepších za družstvo a pak i výkony jednotlivců.

Dívky soutěžily ve šplhu, trojskoku, hodu medicinbalem dozadu a v počtu lehů sedů za minutu. Naši školu reprezentovaly studentky Nela Kubalčíková, Aneta Trojková, Daniela Bazsová a Veronika Prokopová. Celkově se umístily na 4. místě, nejlepší z jednotlivců byla Nela Kubalčíková z 2. A, která se obsadila 10. místo.

Družstvo chlapců ve složení Jan Šindler, Filip Kršňák, Josef Mráz a Ondřej Mučka soutěžilo v disciplínách – tlaky s činkou, trojskok, shyby a vznosy na doskočné hrazdě. V početné konkurenci 8 týmů ze 6 škol obsadili hoši krásné 2. místo a vybojovali si postup do krajského kola. Nejlepší umístění v jednotlivcích získal Josef Mráz ze 4. C, který celou soutěž vyhrál!!!

Gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy!

Mgr. J. Dorotíková