Silový víceboj SŠ 2019

Naše škola se dne 22. 2. 2019 zúčastnila okresního kola v silovém víceboji SŠ, které pořádala OA Karasova. Soutěžila čtyřčlenná družstva chlapců a dívek v různých disciplínách, počítaly se výkony 3 nejlepších za družstvo a pak i jednotlivci.

Dívky soutěžily ve šplhu, trojskoku, hodu medicinbalem dozadu a v počtu lehů sedů za minutu. Naši školu reprezentovaly Nikol Hlavenková, Tereza Silvášiová, Barbora Slívová a Viktorie Paskerová. Nejlépe si vedla N. Hlavenková, která se umístila na 5.místě, v družstvech dívky obsadily 4. – 5. místo.

Chlapci soutěžili v disciplínách – tlaky s činkou v lehu, trojskok, shyby a vznosy na doskočné hrazdě. Naši školu reprezentovali Adam Folvarczný, Lukáš Kocián, Ondřej Kaufmann a Jan Hrbáč, nejlepší ve velmi silné konkurenci byl A. Folvarczný na 11. místě. Celkově družstvo chlapců obsadilo 7. místo.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy!

Dorotíková