Testování ECDL

Jako každý rok vyhlašujeme nábor studentů k testům ECDL – mezinárodní certifikát dokládající počítačovou gramotnost.

SRPOA opět přispěje našim studentům na nákup indexu částkou 702 Kč.

Uzávěrka přihlášek bude 20. 10. Příspěvek 702 Kč je cca pro 15 studentů, cena testů se o tuto částku sníží.

Studenti si mohou zvolit dvě varianty

1. Start – 1660 Kč
  2. Komplet – 2570 Kč

Varianta Start se skládá ze 4 modulů, varianta Komplet ze 7 modulů.

Moduly:

2 – Práce s počítačem a správa souborů (Win 7, průzkumník)

3 – Zpracování textu (Word 2016)

4 – Tabulkový procesor (Excel 2016)

5 – Databáze (Access 2016)

6 – Presentace (Power Point 2016)

7 – Služby informačních sítí (IE, Outlook 2016)

10 – Tvorba www stránek (PsPad) – připravuje se

12 – Internetová bezpečnost (7Zip, Word 2016, Outlook 2016, Defender, Avira )

16 – Programování (C#, Python) – připravuje se

Touto přihláškou se student nehlásí k žádnému konkretnímu testu, ale k testování ECDL obecně. Po zaplacení příslušné částky (702 Kč mu bude vráceno), se stává účastníkem testování.

K testování se pak postupně přihlašuje po vyhlášení termínu testování. Do roka bývají čtyři termíny. Student si může volit počet testů na jeden termín libovolně, nejčastěji jeden nebo dva. Od absolvování prvního testu má 3 roky na složení všech potřebných testů.

Pokud si student zvolil variantu Start, může si pak dokoupit 3 testy a mít pak variantu Komplet.

Povinné jsou moduly 2, 3 a 7 pro obě varianty.

Přihlášku si můžete stáhnout vyplnit a spolu s příslušnou částkou zanést p. Aleně Chamrádové.

Dotazy zodpovím osobně nebo pište na e-mail: radim.stefan@oa-poruba.cz,
do předmětu pište: ECDL.

Ing. Radim Štefan