Testování ELSA

Dne 15. 11. 2011 proběhlo zkušební testování vybraných studentů 3. a 4. ročníků z obchodní angličtiny.

Škola připravuje projekt, v rámci kterého jazykově nadaní studenti budou mít možnost složit zkoušku ELSA (English Language Skills Assessment) z Busimess English a získat mezinárodně platný certifikát LCCI (London Chamber of Commerce and Industry – Londýnská komora obchodu a průmyslu).

Zkoušky LCCI jsou zařazeny do Seznamu standardizovaných jazykových zkoušek pro účely Systému jazykové kvalifikace zaměstnanců ve správních úřadech. Mezinárodní certifikace EDI (Education Development International) jsou hodnoceny podle Společného evropského referenčního rámce Rady Evropy (SERR), jsou akreditovány Ministerstvem školství a tělovýchovy. Získané certifikace mají celoživotní validitu a jsou uznávány univerzitami, úředními institucemi, obchodními a průmyslovými korporacemi po celém světě.

Projekt realizujeme ve spolupráci s LINGUISTIC – Jazykovou školou s právem státní jazykové zkoušky v.o.s. v Orlové. Tato škola má akreditaci pro testování zkoušek EDI.

Studenti, kteří mají zájem o testování ELSA, se mohou přihlásit u p. profesorky Pechové.

Termín zkoušky: 02. 04. 2012

Termín odevzdání přihlášky: 09. 12. 2011