Turnaj SŠ ve volejbale

Turnaj středních škol ve volejbale proběhl již tradičně na sportovní hale SPŠEI Kratochvílova 8. 10. 2024. Zúčastnilo se celkem 18 týmů z ostravských středních škol. Naši školu reprezentovalo 20 studentů z různých tříd, kteří se zapojili do tréninků a měli chuť hrát. Družstvo dívek a zároveň smíšené družstvo zastupovaly S. Fryčáková, V. Konetzná z 3.B, E. Heclová a M. Knápková z 2. C, M. Veselská a N. Planková ze 4.B, T. Němcová z 1.C. Dívčí tým byl ale oslabený kvůli vysoké nemocnosti, přesto se všechny účastnice snažily podat co nejlepší výkon. Nakonec dívky skončily na 4. místě v silné konkurenci ostatních škol.

Družstvo chlapců a také smíšený tým byl ve složení Š. Kotala, J. Staniowski, R. Ničman, R, Schrom, M. Honus, L. Lichý, M. Mirocha ze 4. C, N. Gajdečka, J. Seman, V. Lovecký a M. Dombek ze 4. B, D. Lyčka z 2.A a M. Jarolím z 2.B. Všichni hráli, jak nejlépe uměli, ale soupeři byli silní protivníci. Družstvo chlapců se umístilo na 3. místě ve skupině a smíšený tým obsadil celkově 3.- 4. místo.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy!

Mgr. J. Dorotíková