Valentýnské pozdravy ze školního parlamentu

Láska nás okouzluje tolik tisíciletí. Byly o ní napsány knihy, složeny básně, namalovány obrazy.

Přečtěte si valentýnské pozdravy a inspirace z našeho školního parlamentu.

1. ročníky

Únor je poslední zimní měsíc. A s únorem přichází i jeden z nejslavenějších svátku a tím je Valentýn. Taktéž známý jako svátek zamilovaných.“

„Za 1.A bych vám chtěl popřát krásné prožití tohoto svátku, ať už s polovičkou nebo bez polovičky. Ti, kteří mají polovičku, mají určitě naplánované strávit Valentýn spolu, ale pokud nemáte polovičku, tak nezoufejte, když si pustíte nějaký dobrý film nebo seriál, tak hned na pocit samoty zapomenete. Určitě si někdy někoho najdete a strávíte s ním příští Valentýn. Taktéž se blíží jarní prázdniny, kde byste měli načerpat hodně síly, abyste zvládli další půl rok školy. Za svou třídu vám posílám srdečné pozdravy.“

Na Valentýna celá 1.B přeje, aby si ho všichni užili. Když ne se svou drahou polovičkou, tak s rodinou, přáteli nebo čokoládou a nějakým dobrým filmem.“

Přejeme všem hodně lásky, protože kde je láska, tam je život.

Přejeme studentům, aby našli smysl života, který najdeme společně s někým dalším.“

„Přejeme studentům, aby našli protějšek, který je udělá nejšťastnějším mužem či ženou na světě.“

„Přejeme studentům, aby poznali jediné štěstí, milovat a být milován.“

„Na svatého Valentýna, na vše zlé se zapomíná! Vaše 1.C.

1. ročníky

Chtěl bych za 2.A popřát všem žákům i učitelům hezký Valentýn. Ať nikdo není sám. Je to nádherný svátek lásky, tak se nebojte ji vyjádřit tomu druhému, ať vás může spojit Amorův šíp lásky. Užijte si jej a pokud někdo zůstane sám, tak ať si užije tento svátek tak i tak.

Valentýn je svátek lásky, avšak i pokud nejste zamilovaní, můžete tento svátek slavit s těmi, na kterých Vám záleží a kterým záleží na Vás.

Za 2.B bych chtěl popřát všem učitelům i studentům příjemné a milostné prožití Dne svatého Valentýna.“

Valentýn je svátek všech zamilovaných, slavící se po celém světě, který připadá na den 14. února. V tento den se tradičně posílají různé dary s tématikou lásky a vše kolem nás je stylizováno do tvaru srdce. Chtěl bych popřát za 2.C všem, aby si tento den užili.“

Blíží se Valentýn, svátek lásky, den, kdy si zamilované páry dávají mezi sebou kytice nebo bonboniéru. Já si ale myslím, že nezáleží na tom, jestli je dneska Valentýn nebo ne. Jestli máme opravdu někoho rádi, tak je úplně jedno, co je zrovna za den. A i jeden malinký úsměv nebo jedno objetí dokáže zlepšit danému jedinci den. Vaše 2. C.“

1. ročníky

Vážení rodiče, učitelé, žáci.

Blíží se Valentýn, svátek zamilovaných.

Tento původně americký svátek u nás i v zahraničí velice nabyl na popularitě a nenajde se snad nikdo, kdo by na sebe vlnu srdíček, růží a čokolád nenechal alespoň chvíli působit. Většina z nás možná na tento svátek nenahlíží příliš pozitivně a stojí si za Máchovým Májem.

Na mne osobně ale zapůsobila i legenda o kněžím z 3. století, který i přes zákaz císaře oddával vojáky, protože věřil v pravou lásku. Za své činy poté zaplatil životem. Kdo jiný by to byl než svatý Valentýn.

Ani jeden z těchto svátků nám Čechům není cizí a koneckonců proč neoslavovat lásku i několikrát do roka?

Přeji vám proto jménem 3.A mnoho lásky a krásných zamilovaných okamžiků nejen na Valentýna.“

V životě je jen jediné štěstí, být milován a milovat, a proto přeji za 3.B hezký a láskyplný Den svatého Valentýna, prožitý jak s rodinou, tak s drahou polovičkou.“

Milí učitelé, milí spolužáci,

blíží se den zamilovaných, který všichni známe jako Den svatého Valentýna. Čas, který bychom měli věnovat své drahé polovičce a nezapomenout obdarovat nějakým dárkem nebo sladkostí.

Dovolte nám, třídě 3. B, popřát Vám, učitelům a hlavně žákům krásné prožití tohoto svátku.“

Přejeme za 3.C všem studentům krásný Valentýn, ať už budete sami, s rodinnou či svými milými.“

Za celou třídu 3.C přejeme všem, co svátek zamilovaných slaví i neslaví, hodně lásky a osobní prosperity nejen 14. února. I přes nynější nelehkou dobu je potřeba přát a oslavovat lásku, proto je-li jakýkoli den v roce, který připomíná, abychom se zastavili a popřáli komukoliv lásku, je to dobře. Důležité je myslet také na osobní pohodu a zdraví, a to jak po fyzické, tak i psychické stránce.“

Vážení učitelé, milí studenti,

začíná nám doba povánoční a s tím přichází svátek všech zamilovaných, Valentýn. V této nelehké době je nutno podotknou, že projev jakékoli lásky k druhému je maličkost a nemělo by se na ni pozapomínat. Přejeme Vám za 4.A tedy hodně zdraví, radosti, štěstí a lásky.

A jak říká Victor Hugo: „Největší štěstí života spočívá ve vědomí, že jsem milování“

Každý chápe Valentýn jako svátek zamilovaných, ale nemusí tomu být tak. Jasně chápu, že je hezké mít nějakou druhou polovičku. Ale i když jsme v tento den sami, tak buďme milí na okolí. Pojďme si tento den udělat hezký nebo ho budeme radši brát jako každý normální den. To už záleží na každém z nás. Vaše 4.B

Za 4.C bych chtěl jak studentům, tak i učitelům popřát krásné prožití tohoto svátku lásky – Valentýna, ať se děje cokoliv.“

Za školní parlament Kryštof, Adéla L., René, Marek O., Pepa, Adam, Jakub, Elen, David, Denisa, Radek, Patrik, Adéla P., Klára a Vojtěch