Valentýnské pozdravy ze školního parlamentu

Pisatelé školního parlamentu přejí hodně lásky a porozumění nejen k 14. únoru.

1.ročníky

Přichází čas plný lásky a romantiky my vám přejeme krásně prožitý mezinárodní den lásky.
Lásku si nemusíte užívat pouze s partnery, ale i s rodinou a přáteli. Radost si navzájem můžeme udělat každý den, a ne pouze na Valentýn. Krásný Valentýn přeje 1.A
„Milí studenti, vážení učitelé, chceme vám popřát krásný Valentýn, ať už ho trávíte s vaší drahou polovičkou, přáteli, rodiči anebo sami. Tak si ho užijte, kupte si něco dobrého, koukněte se na nějaký pěkný film a tento výjimečný den si užijte. Vaše 1.A“
„Nastal čas radosti, kdy nemáme žádné starosti, proto i vy lásku rozdávejte, energii lidem dodávejte. Krásného Valentýna všem žákům i učitelům. Vaše 1.A

Za celou 1.B bychom vám chtěli popřát krásný Valentýn, ať už strávený s Vaši drahou polovičkou nebo Vašimi blízkými či rodinou. Pokud ještě nikoho nemáte, tak nezoufejte, určitě se někdo objeví, chce to jenom čas a trpělivost. Dnešek si totiž můžete užít i sami se sebou třeba tak, že se podíváte na váš oblíbený film. Vaše 1.B
„Milí studenti a zaměstnanci školy,
blíží se Valentýn a my vám přejeme, aby tento den přinesl do vašich životů více lásky, radosti a smíchu. Užijte si tento den lásky se svými nejbližšími do sytosti a vytvořte společně nezapomenutelné vzpomínky. Mnoho lásky přeje 1.C.“

2.ročníky

Za 2.A přeji krásný Valentýn jak pro zamilované páry, tak i pro lidi, kteří nikoho nemají. Ta pravá nebo ten pravý někde na vás čekají, takže nezoufejte. Koneckonců nejdůležitější je mít hlavně rád sám sebe. A jak řekl Oscar Wilde „Milovat sám sebe je začátkem celoživotní romance.“
„Rádi bychom Vám popřáli krásného Valentýna. Je to svátek lásky, a proto by ho člověk měl strávit s někým koho má rád, ať už je to rodina, partner(ka) či kamarád anebo si udělat hezký den pouze sám se sebou, protože sebeláska je v dnešní době velmi důležitá. Proto si ho užijte jak jen budete chtít. Vaše 2.A
2.B Vám přeje krásného Valentýna. Hodně krásných chvil prožité s rodinou či druhou polovičkou. Užijte si   Valentýna plného klidu.“
„Valentýn, zvaný také jako svátek zamilovaných. Láska je podstatnou záležitostí v životě, každý ji dává, ale málokdy ji dostává. Už od prvních krůčků nám lásku jako první dávají jak maminky, tak i tatínkové. Ve školce začínají první dětské lásky, v pubertě i první zlomená srdce. My vám se třídou chceme popřát krásně a zamilovaně prožitý svátek, ať už s drahou polovičkou, nebo bez. Věříme a doufáme, že mezi studenty (i zaměstnanci) se najde hodně párů, kteří si tento svátek připomenou a využijí ho naplno. Vaše 2.C“

3.ročníky

Valentýn, lásky čas. Jeden z nejslavenějších svátku na světě. Doufám, že jste si nakoupili květiny dopředu a nenechali to na poslední chvíli, jelikož kytky jsou v tento den nedostatkové zboží.
Vyjadřovaní lásky je jedna ze základních tradic tohoto svátku. Chceme Vám připomenout ať nezapomenete vyjádřit své city milovaným osobám. Kdo ví, možná se poštěstí a lásku Vám taky opětovně vyjádří.
Naše třída Vám přeje ať tento svátek prožijete se svými milovanými. Vaše 3.A“
„K Valentýnu přejeme všem, aby tento den byl plný lásky, radosti a přátelství. A ať se každý z cítí milovaný a oceněný nejen na Valentýna, ale po celý rok. Vaše 3.B
„Drazí studenti a studentky, přeji vám krásný Valentýn plný lásky, porozumění a vzájemného respektu. Ať najdete třeba i trochu odvahy netrávit tento den sami, nechť vás síla lásky provází. Vaše 3.C

4.ročníky

Blíží se Valentýn, svátek lásky, a proto bych za celou 4.B chtěl Vám všem a vašim bližním popřát mnoho lásky a krásné prožití tohoto svátku.“

„Vážení studenti a učitelé.
Zanedlouho se v kalendáři objeví datum 14. 2., neboli svátek svatého Valentýna. Ten je po celém světě spojován s nákupem různých kytic a čokolád naší drahé polovičce. Jenže není to jenom o darech
a materiálovém bohatství. Buďte vděční za lásku, kterou máte kolem sebe, ale nezapomeňte ji oplácet. Právě proto bych Vám za 4.C chtěl popřát, aby pro Vás byl den svatého Valentýna plný lásky, radosti a harmonie.“

Za školní parlament Lucie F., Daniel, L., Aneta, Hana, Eliška, Patrik, Lucie P., Sofie, Daniel K., Kryštof, Adéla, Jakub S., Pepa, Adam
Valentýnské pozdravy ze školního parlamentu