Vánoční nadílka od Kauflandu – 2017

Studenti naší školy, kteří mají vynikající prospěch, zapojují se do charitativních a osvětových akcí, jsou úspěšní ve školních,  regionálních, krajských případně celostátních soutěžích a projektech nebo jinak vzorně reprezentují naši školu, obdrželi dne 19. 12. 2017 od společnosti Kaufland ČR v. o. s. vánoční balíček. Jde o jednu z aktivit, kterou naše škola v rámci již tříletého partnerství s Kauflandem naplňuje.

Tato obchodní společnost podporuje vzdělávací a výchovný systém v oblasti bezpečnosti a kvality potravin a zdravé výživy. V letošním školním roce opět umožní studentům exkurzi v jejich provozovně a formou odborné přednášky na téma logistiky vhodně doplní výuku ekonomiky, oblast obchodu.