VŠB soutěž (06. 11. 2012)

Dne 06. 11. 2012 se studenti naší školy pod vedením Mgr. J. Dorotíkové zúčastnili soutěžní akce pořádané VŠB – TU. Na dané téma vytvářeli seminární práci, poster a prezentaci, se kterou pak předstoupili na workshopu.

Studenti A 2.A – Dušek M., Hráchová V., Poukar A., Vavro D. a Puškár M. se účastnili exkurzí a soutěžili v rámci tématu „Požární bezpečnost obcí“. Se svou prací „Profesionální a dobrovolní hasiči“ obsadili 3. místo a obdrželi finanční odměnu. Zvítězili také v soutěži o nejlepší poster.

Studentky L 4. – Struminská P., Pekarčíková L., Vitouchová D. se zapojily do soutěže s projektem „Voda a životní prostředí Moravskoslezského kraje“ a se svou prací se umístily na krásném 2. místě v konkurenci sedmi škol. Také obdržely finanční odměnu.

Všem účastníkům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Mgr. Jolanta Dorotíková