Zářijové pozdravy ze školního parlamentu 2024

Škola pomalu nabírá na obrátkách a pisatelé školního parlamentu 2.- 4. ročníků pozdravují své spolužáky.

1. ročníky

„Zvonek zvoní, prázdniny nám končí.
Nový školní rok začíná, prváky škola vítá.
Nestrachujte se, prázdniny budou brzy zde.
Školní rok rychle uteče.

Hodně štěstí ve starším ročníku, zvládnete to všichni na jedničku.

Příjemný nový školní rok přeje 2.A s pozdravy pro prváky!“

Milí studenti, milé studentky,

za třídu 2.B bychom Vám rádi popřáli mnoho štěstí a úspěchů v tomto školním roce.

Novým prvákům přejeme plno krásných zážitků se svými novými spolužáky a letošním maturantům pevné nervy s přípravou k maturitě.

Vaše 2.B

„Letní prázdniny skončily a opět na nás čeká plno povinností a učení. Doufáme, že jste si přes léto pořádně odpočinuli a nabyli sil, abychom tímto školním rokem prošli stejně lehce, jako minulým. Nové studenty chceme uvítat a doufáme, že jim tady uděláme příjemné prostředí.

Vaše 2.C

1. ročníky

„Vážení kantoři, milí studenti za naši třídu bych chtěl popřát všem hodně síly a pevné nervy do nového školního roku. Také bych popřál všem prvákům ať se jím daří a ať tento rok zvládnou. Vaše 3.A

„Hola hola škola volá a máme tedy opět nový školní rok a plno nových tváří, které usedly do nové třídy s novými spolužáky a těm bychom chtěli popřát hodně úspěchů a kamarádů na nové škole, ale nesmíme ani zapomínat na letošní maturanty, těm bezpochybně přejeme klidný rok zakončený maturitní zkouškou. Vaše 3. A“

„Milí studenti, srdečně vás zdraví 3.B. Chtěli bychom přivítat letošní prváky, věříme, že se vám na naší škole bude líbit a budete spokojeni s vaším výběrem. Maturantům přejeme hodně štěstí, aby se jim maturita vydařila.“

„Máme zde nový školní rok, pro prváky nový začátek části jejich studijních životů, pro ostatní další rok na Obchodní akademii. Po letních prázdninách si opět zvykáme na školní prostředí a zasedáme do lavic. Maturantům začínají přípravy a čeká je poslední rok na této škole. Chci vám za celou 3.C popřát hodně štěstí a úspěchů do tohoto školního roku a nezapomínejte se učit, maturita se ve čtvrťáku sama nezvládne!“

1. ročníky

4.B Vám přeje poklidný začátek nového školního roku. Prvákům přejeme, aby si rychle zvykli na novou školu a aby je jejich obory bavily. Maturantům přejeme hodně štěstí v maturitním ročníku a maturitu podle jejich představ.“

„Pro ty, jenž teprve začínají studium na střední škole, přejeme, ať se vám daří ve vaší nové cestě. A pro ty stávající studenty, kteří již ví, jak to chodí, přejeme taky studijní úspěchy. Vaše 4.C

Za školní parlament: Lucie F., Hana, Eliška, Patrik, Lucie, Sofie, Daniel, Adéla, Jakub