Zaúčtuj to 2024

Milí fanoušci a přátelé naší školy!

Máme pro vás žhavé novinky ze soutěže „Zaúčtuj to!“, která se konala 12. června 2024 v Brně. Naše úžasné studentky ze třídy 3. A – Denisa Bazárová, Aneta Trojková a Pavlína Vojtková – se utkaly s dalšími 18 týmy a vedly si fantasticky!

Začínaly jsme případovou studií, která obsahovala 5 různých agend na zaúčtování. Naše dívky dokázaly získat skvělých 91 bodů ze 100, což nás katapultovalo na krásné 9. místo v základním kole. Jen 3,5 bodu nás dělilo od třetího místa – to je prostě paráda! Do semifinále postoupilo 15 týmů, které byly rozlosovány do 3 skupin. Naše holky se ocitly ve skupině B a opět zazářily, když obsadily 3. místo. Bohužel do finále postupovaly jen 2 nejlepší týmy z každé skupiny, takže nám finále uniklo o vlásek.

I přes to, že jsme se nedostaly do finále, soutěž byla skvělou zkušeností plnou zábavy a nových poznatků. Doprovodný program byl také bohatý a my jsme si ho všechny moc užily. Už se nemůžeme dočkat příštího ročníku!

Držte nám palce a těšíme se na další výzvy!

Vaše holky ze 3. A a paní učitelka Petra Sedlářová